Najwyższej jakości uchwyty samochodowe marki LTC to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich podróżujących samochodem. Przez zastosowanie uchwytu, rozmowa telefoniczna, czy korzystanie z nawigacji, stanie się czynnością o wiele bardziej komfortową i przede wszystkim bezpieczną. Regulacja kąta pochylenia, którą umożliwiają uchwyty, gwarantuje wygodną obsługę urządzenia, bez stwarzania niebezpieczeństwa na drodze dla siebie i innych kierowców.

Uchwyty „pasują” do większości smartfonów, i nawigacji dostępnych na rynku. Regulowane ramiona pozwalają na dostosowanie uchwytów do różnych modeli urządzeń. Element trzymający urządzenie został zamocowany na obrotowej główce co umożliwia swobodny obrót urządzenia znajdującego się w uchwycie, o 360 stopni. Wiele modeli wyposażone jest w przyssawkę z żelem, która pozwala na zamocowanie uchwytu niemalże na każdej powierzchni, zarówno na szybie samochodu jak również na desce rozdzielczej auta.

Kolejną zaletą uchwytów, jest prostota w ich obsłudze i montażu, z którą poradzi sobie każdy użytkownik. Najwyższej jakości materiały, oraz wysoka precyzja wykonania, gwarantują długą, bezawaryjną pracę, oraz satysfakcję użytkownika. Uchwyty zostały wykonane z bardzo trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału, jakim jest ABS. Zastosowanie właśnie takich materiałów gwarantuje stabilność w trzymaniu urządzenia i pewność długiego okresu eksploatacji.