Niesamowicie atrakcyjne uchwyty LCD z regulacją w trzech płaszczyznach,  które są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Uchwyty kompatybilne są ze standardem VESA.

Dzięki swojej konstrukcji, pozwalają na regulację odległości od ściany, co czyni je niesamowicie uniwersalnymi i atrakcyjnymi.

Uchwyty ścienne w wersji bez regulacji posiadają płaską konstrukcję (25 mm), dzięki czemu pozwalają na montaż telewizora w małej odległości od powierzchni ściany. Ich super cienkie wymiary pozwalają na estetyczne ukrycie ich za telewizorem. Uniwersalne uchwyty do telewizorów cechuje trwałość i mocna konstrukcja, która bez problemu wytrzymuje obciążenie,  tym samym zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla każdego montowanego ekranu.

Uchwyty LCD z regulacją to mocowanie TV, które doskonale sprawdzi się podczas ściennego montażu średniej i dużej wielkości telewizorów LCD/LED/Plazma. Uchwyty  posiadają uniwersalną konstrukcję, co w połączeniu z solidnym i estetycznym wykonaniem sprawia, że rewelacyjnie sprawdzają się w domu, biurze, sklepie lub firmie.

Mechanizm regulacji kątów w wielu płaszczyznach, zapewnia idealne dostosowanie uchwytu do potrzeb użytkownika. Dodatkowo regulacja odległości od ściany zwiększa atrakcyjność uchwytów. Wszystko to przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.