Najwyższej jakości, profesjonalne, pokojowe anteny DVB-T z wbudowanym wzmacniaczem. Anteny UHF / VHF / FM, wyposażone w najnowszej generacji niskoszumowy obwód elektroniczny. Urządzenia idealnie nadają się do analogowego, jak i cyfrowego odbioru HDTV DVB-T. Dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym Użytkownik cieszył się będzie najwyższej jakości, cyfrowym sygnałem, co przekłada się na doskonały odbiór obrazu i dźwięku w odbiorniku telewizyjnym.

NOWOCZESNY DESIGN

Wygląd anteny sprawia, że poza doskonałymi parametrami technicznymi, spełnia ona rolę również ozdobną, idealnie komponując się z każdym wnętrzem.

Głównymi zaletami produktu są: uniwersalność stosowania, ekonomia, prostota instalacji, możliwość podłączenia anteny zewnętrznej, łatwość przestawiania na różne kierunki nadawania sygnałów telewizyjnych. Anteny mogą w znakomity sposób pełnić rolę anteny dla drugiego odbiornika TV w mieszkaniu ( sypialnia, pokój dziecięcy), w domku letniskowym, na działce itp. Przy wykorzystaniu naszych anten, każdy użytkownik będzie mógł cieszyć się cyfrowym sygnałem najwyższej jakości.

Wbudowany filtr LTE

Anteny wyposażone zostały we wbudowany filtr LTE, który odcina pasmo LTE, eliminując wszelkie zakłócenia  w tym paśmie.