Wysokiej jakości antena to podstawa do prawidłowego odbioru programów satelitarnych – bez zakłóceń czy zniekształceń. Można mieć najwyższej jakości odbiornik satelitarny, ale jeżeli antenę będzie miała niewielką średnicę i niską jakość wykonania, to pojawienie się zakłóceń, szczególnie w deszczowe, wietrzne czy śnieżne dni, jest niemal pewne. Wychodząc naprzeciw tym problemom, zostały stworzone anteny satelitarne (czasze) marki LTC.

Anteny te charakteryzują się  bardzo dużą wytrzymałością na czynniki mechaniczne, odpornością na silny i porywisty wiatr, doskonałą jakością sygnału przychodzącego z anteny, łatwością montażu oraz niesamowicie dobrym zabezpieczeniem mechanicznym

Anteny LTC polecane są do stosowania w instalacjach na jednego lub dwie satelity, łącznie z zastosowaniem konwerterów twin, quad, i quattro pod multiswitche. Czasze idealnie nadają się do odbioru z satelit Astra, Hotbird, Amos, Eutelsat itp. Standardowy uchwyt konwertera (średnica 4 cm) sprawia, że można zamontować każdy dostępny konwerter.

Najwyższej jakości materiały, które zostały użyte do produkcji czaszy, oraz duża precyzja wykonania gwarantują długą żywotność produktu, bezpieczeństwo użytkowania oraz satysfakcję użytkownika. Dodatkową zaletą jest rozsądny stosunek jakości do ceny, co czyni z anten LTC produkt wart uwagi i godny polecenia, każdemu nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi.